Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Gulbis nosaucis basketbolistes, kuras pirmdien, 5. februārī, sāks gatavoties 2025. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlei ar Izraēlas izlasi, vēsta Latvijas Basketbola federācija.

Latvijas basketbolistes ar izraēlietēm spēkosies svētdien, 11. februārī, pulksten 17.00 "Rimi" Olimpiskajā centrā).

Kandidātēs iekļautas 16 spēlētājas – Paula Strautmane, Ketija Vihmane, Aleksa Gulbe, Evelīna Otto, Anete Šteinberga, Anete Šteinberga, Ieva Pulvere, Ilze Jākobsone, Laura Meldere, Vanesa Jasa, Līna Loceniece, Luīze Sila, Kitija Laksa, Kate Vilka, Katrīna Ozola, Digna Strautmane, Enija Vīksne.

Latvijas sieviešu valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Gulbis norādīja, ka izlases rīcībā būs nedēļa laika treniņiem, ko viņš vēlas izmantot pēc iespējas lietderīgāk, darbojoties ar trijiem pilniem piecniekiem.

"Mērķtiecīgi gatavosimies spēlei ar Izraēlas komandu un turpināsim veidot komandas rokrakstu. Uzmanīgi sekojam visu mūsu spēlētāju gaitām gan pašmāju, gan ārzemju klubos. Veikums tiek izvērtēts un novērtēts. Uz treniņiem uzaicinātas Katrīna Ozola un Līna Loceniece, kuras labi parādījušas sevi sezonas gaitā un nopelnījušas iespēju piedalīties valstsvienības darbā. Izraēlas komandu turpina trenēt Šarons Drukers. Visticamāk, komandas rokrakstā nebūs lielu pārmaiņu, salīdzinot ar spēlēm iepriekšējā kvalifikācijas ciklā. Konkrētāka informācija par pretiniecēm būs pēc 8. februāra, kad izraēlietes spēlēs ar Īrijas izlasi, bet svarīgākais būs pašiem sagatavoties pēc iespējas labāk," teica Gulbis.

Latvijas un Izraēlas sieviešu valstsvienības līdz šim spēlējušas septiņas reizes, un bilance ir 6-1 Latvijas labā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!