Foto: AFP/Scanpix/LETA

Trešo pasaules čempionu titulu nodrošinājušais Makss Verstapens no "Red Bull" komandas kritiski uztver sezonas priekšpēdējo posmu Lasvegasā, sakot, ka lielāks uzsvars tajā ir uz šovu, nevis sacīkstēm.

Trešdien ar atklāšanas ceremoniju 30 000 skatītāju priekšā sākās Lasvegasas "Grand Prix", bet pirmo reizi trasē piloti dosies ceturtdien brīvajos treniņbraucienos. Atklāšanas ceremonijā uzstājās vairāki slaveni mākslinieki, kuru starpā bija Kailija Minoga, Džons Ledžends, Kīts Urbans, grupa "Thirty Seconds to Mars" un citi.

Pēc mākslinieku uzstāšanās tika prezentēti F-1 piloti, kuriem šo brīdi aizkulisēs vajadzēja gaidīt ilgāku laiku.

"Es šo visu gribētu izlaist. Šis notikums nav dziedātājiem. Mēs tur stāvam un izskatāmies pēc klauniem," kritisks bija Verstapens. "Es negrasos tēlot, es sniegšu savu viedokli gan par pozitīvām, gan negatīvām tēmām. Tāds nu es esmu."

"Dažiem cilvēkiem izrāde patīk mazliet vairāk, bet man tas nepatīk vispār. Šeit 99% ir šovs, bet tikai 1% ir sporta notikums. Es uzaugu, skatoties sacensības no veiktspējas skatu punkta," viņš turpināja.

Verstapens izlaida arī F-1 izpilddirektora Stefano Domenikali rīkoto ballīti "Wynn Casino", jo viņam par to nebija nekādas intereses. Arī jauno Lasvegasas trasi viņš negribēja slavēt.

"Es nedomāju, ka tā ir tik aizraujoša," viņš teica, kad viņam jautāja par pilsētas ielās ierīkoto trasi. "Man ielu trases nav tik aizraujošas ar šīm jaunajām mašīnām, tās vienkārši ir pārāk smagas."

Šajā sezonā Verstapens izcīnījis jau 17 uzvaras, kas ir jauns rekords.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!