Fоtо: AFP/Scanpix

Neskatoties uz to, ka atveseļošanās pēc šauminošā kritiena pagājušās sezonas Pasaules kausa izcīņas posmā norit "apsteidzot grafiku", slavenā amerikāņu kalnu slēpotāja Lindsija Vona uz mēnesi atliek atgriešanos sacensībās.

Vona oficiāli atteikusies no dalības jaunās sezonas pirmajās sacensībās, kas sestdien risināsies Zeldenē, Austrijā.

Vona sacensību apritē plāno atgriezties savā dzimtenē, kad no 29.novembra līdz 1.decembrim Pasaules kausa dalībnieki viesosies Bīverkrīkā.

"Kaut fiziski jūtos lieliski, esmu izlēmusi nestartēt šajā nedēļas nogalē un fokusēties uz atgriešanos Bīverkrīkā. Esmu pārliecināta, ka papildu mēnesis treniņiem mani nostādīs labā pozīcijā veiksmīgai sezonai," izteikusies Vona.

Kā ziņots, februārī notikušā pasaules čempionāta laikā viena no pasaules labākajām kalnu slēpotājām piedzīvoja smagu kritienu, saraujot divas kājas muskuļu saites.

Nesen 29.dzimšanas dienu nosvinējusī sportiste Lielo kristāla globusu izcīnījusi trīs reizes pēc kārtas laika posmā no 2008. līdz 2010.gadam, kā arī pērn. Tāpat viņa ir 2010.gada Vankūveras olimpisko spēļu čempione nobraucienā, kā arī 2009.gada pasaules čempione nobraucienā un supergigantā.

Mazos kristāla globusus Vona ieguvusi 13 reizes - sešas reizes triumfējusi nobraucienā, četras reizes pēc kārtas supergigantā un trīs reizes pēc kārtas - superkombinācijā.

Ar 59 uzvarām Pasaules kausa sacensībās amerikāniete ir trešā visu laiku panākumiem bagātākā kalnu slēpotāja. Viņa tiek uzskatīta par vienu no spožākajām pasaules sieviešu sporta izcilniecēm.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !