Foto: LETA
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" galvenajam trenerim Jūliusam Šupleram tiks piedāvāts pagarināt līgumu, intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā "Sporta studija 19:30" piektdien apstiprināja "Dinamo Rīga" padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Iepriekš par šo jautājumu šonedēļ vēstīja krievu portāls "Sportbox.ru", rakstot, ka Rīgas "Dinamo" vadība veikusi pārrunas arī ar Latvijas izlases galveno treneri Oļegu Znaroku, kurš šosezon trenēja citu KHL komandu Maskavas "Dinamo", tomēr abas puses neesot spējušas vienoties par finansiālajiem nosacījumiem.

"Kuluāros esam ar padomi jautājumu saskaņojuši. Visi esam pozitīvi noskaņoti un domāju, ka piedāvāsim Šupleram palikt," intervijā teica Savickis. "Nekādā gadījumā nevajag treneri mainīt mainīšanas pēc, lai neiestātos rutīna, bet pagaidām no piedāvātajiem variantiem neredzu, ka būtu kāds labāks variants par Šupleru."

Savickis atklāja, ka regulāri Rīgas "Dinamo" komandai tiek piedāvāti citi treneri.

"Kad komanda zaudē 4-5 spēles, piedāvājumi paši sāk pienākt - zvana gan aģenti, gan treneri," atklāja Savickis. "Visas sarunas, protams, ir konfidenciālas sarunas, tomēr esmu sapratis, ka tā ir diezgan pieņemta prakse. Bija mums citi piedāvājumi, bet izlēmām Šupleram piedāvāt līgumu vēl uz vienu gadu."

Savickis atklāja, ka bijis kontakts arī ar Znaroku, kurš iepriekš daudzkārt izteicis vēlmi trenēt Rīgas komandu. "Pagaidām uzskatām, ka viņš ļoti labi trenē savas krievu komandas. Aizvainots uz mums viņš nav, bet tomēr centīsies visiem spēkiem atgriezties Rīgā."

Savickis izteicās, ka, ja Šuplers strādātu Latvijas izlasē, tad viņš varētu būt tikai galvenais treneris.

"Pārrunājām šo jautājumu un mūsu domas sakrita - viņš var būt tikai galvenais treneris, bet nekāds asistents vai konsultants," uzsvēra Savickis.

Kā ziņots, Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans ceturtdien atklāja, ka piedāvājis Šupleram Znaroka palīga lomu valstsvienībā, jo vēlas, lai tajā būtu kāds cilvēks no Rīgas "Dinamo" komandas. Tomēr Lipmans jau rēķinājies, ka Šuplers varētu viņa piedāvājumu noraidīt, tāpēc pēc tam piedāvājis Sandim Ozoliņam valstsvienības ģenerālmenedžera amatu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!