Fоtо: Sputnik/Scanpix

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionvienības Sanktpēterburgas SKA treneris Oļegs Znaroks, kurš zināms ar savu nesavaldību, pēc savstarpējās spēlēs aizstāvējis bijušo komandas biedru un kolēģi, Toljati "Lada" treneri Arti Ābolu, kurš mača laikā saņēma divu minūšu noraidījumu par nesportisku uzvedību.

Pirmdien "Lada", kuras sastāvā ir arī latviešu aizsargs Kristaps Sotnieks, ar rezultātu 1:3 piekāpās Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai pagājušās sezonas čempionei Sanktpēterburgas SKA, kas deviņos šīs sezonas mačos joprojām spēlē bez zaudējumiem. Trešajā trešdaļā, neilgi pēc divu vārtu ielaišanas īsā laika periodā, "Lada" komanda tika sodīta ar divu minūšu noraidījumu par nesportisku galvenā trenera uzvedību.

"Šis jautājums jāvērš pie tiesneša. Neko aizvainojošu vai rupju neteicu. Jautāju, kā [SKA uzbrucējs Sergejs] Plotiņikovs uzreiz pēc sitiena varēja atrasties uz ledus. Tiesnesis mani sodīja," pēcspēles preses konferencē teica Ābols.

SKA komandas galvenais treneris Znaroks, kurš no 2006. līdz 2011.gadam trenēja Latvijas valstsvienību, pēc tam smejoties vērsās pie Ābola un izteicās, ka "latvieši vispār nelamājas".

Aizvadītajā mačā "Lada" pirmā izvirzījās vadībā un vien 38.minūtē SKA panāca izlīdzinājumu, bet uzvaru nodrošināja trešā perioda vidusdaļā, kad divu minūšu laikā precīzi meta Pāvels Dacjuks un Iļja Kovaļčuks.

SKA hokejisti ar 25 punktiem deviņos mačos atrodas KHL vadībā, kamēr "Lada" ar septiņiem punktiem ir Austrumu konferences priekšpēdējā, 13. pozīcijā.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !