Foto: F64
Krievijas basketbola izlases centrs Timofejs Mozgovs krievu masu medijiem izteicies, ka gaidāmajā Eiropas čempionātā tiesneši būs labvēlīgi pret mājinieci Lietuvu un palīdzēs lietuviešiem.

"Neteikšu, ka Lietuvu vilks aiz ausīm. Tā ir laba komanda, kas spēj apspēlēt jebkuru pretinieku. Bet, protams, ka tiesneši būs labvēlīgi pret viņiem. Līdzīgi kā bija ar Turcijas izlasi pasaules čempionātā, bet tā ir normāla prakse," uzskata Mozgovs.

10.augustā pārbaudes spēlē Maskavā Krievijas izlase uzvarēja Lietuvas valstsvienību ar 91:77, bet pēc mača lietuvieši atklāti pauda neapmierinātību ar tiesāšanas līmeni. 19.augustā Paņevežā Krievijas un Lietuvas izlases aizvadīs vēl vienu pārbaudes spēli.

"Tagad varbūt mēs būsim neapmierināti ar tiesāšanu. Savs laukums palīdz, ne pa velti tas ir mājas laukums. Lietuviešiem tas arī palīdzēs," piebilda Mozgovs.

Kā zināms, Krievijas izlase pagājušajā nedēļā divreiz pārbaudes spēlēs pieveica Latvijas izlasi. Pirmajā no šīm spēlēm Mozgovs izcēlās ar asu darbību vienā no epizodēm pret Latvijas basketbolistu Dairi Bertānu, izraisot nelielu grūstīšanos laukumā.


Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!