Fоtо: Kadrs no video

Eiropas čempionāta finālturnīra jeb "Euro 2024" atklāšanas spēlē piektdien mājiniece Vācijas futbola izlase tiksies ar Skotijas valstsvienību, tomēr pirms mača cīņas mājvietas Minhenes ielas pārpludinājuši skotu fani, kas ir nospiedošā vairākumā.

Skotijas izlase 26 gadus nav spēlējusi Eiropas čempionāta finālturnīros un fani tā noilgojušies pēc lielā futbola, ka masveidā devušies uz Vāciju. Minhenes tūrisma birojs lēš, ka Bavārijas galvaspilsētā ieradušies apmēram 150 000 skotu fanu, bet pēc citām aplēsēm pilsētā varētu būt pat 200 000 Skotijas futbola izlases atbalstītāju.

Skotijas izlasei apakšgrupā vēl jāspēlē ar Šveici (19. jūnijā Ķelnē) un ar Ungāriju (23. jūnijā Štutgartē). Katrā no spēlēm skotu faniem atvēlētas 10 000 vietas, līdz ar to droši var prognozēt, ka Minhenes, Ķelnes un Štutgartes krogi būs pārpildīti ar skotu faniem, kuri netiks skatīties spēli klātienē.

Vācijas televīzijas arī steidz veidot sižetus par atraktīvajiem skotu faniem, bet kādam žurnālistam sanāca "interesanta" tiešraide par skotu fanu līksmībām. Tiešās pieslēgšanās laikā Skotijas fanu grupiņa vienā brīdī arī pierādīja, ka zem tradicionālajiem kiltiem nav apakšveļas, izraisot mazu mulsumu žurnālista sejā.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !