Par Londonas olimpisko spēļu papildus kvalifikācijas turnīra pēdējo dalībnieci no Eiropas piektdien kļuva Grieķijas basketbola izlase, kas uzvarēja Eiropas čempionāta "mazajā pusfinālā" cīņā par 5.-8.vietai.

"Eurobasket 2011" spēlē par 5.-8.vietai Grieķija gandrīz "izsēja" vairāk nekā 20 punktu pārsvaru, tomēr beigās ar 87:77 (34:8, 14:18, 16:22, 23:29) uzvarēja Serbiju. Tagad spēlē par piekto vietu grieķi tiksies ar mājiniekiem Lietuvas basketbolistiem, bet serbi par septīto vietu spēlēs ar Slovēniju.

Grieķi fantastiski aizvadīja pirmo ceturtdaļu, uzvarot ar 34:8. Vēl trešajā ceturtdaļā Grieķijai bija vairāk nekā 20 punktu pārsvars, taču serbi samazināja starpību un astoņas minūtes pirms mača beigām pietuvojās līdz 55:65. Vēl trīs minūtes pirms spēles beigām Serbijai bija "-12", tomēr saasināt ciņu atlikušajā laikā serbi nespēja.

Uzvarētājiem 27 punktus guva Ioanis Burusis, 18 punktus – Nikolaos Zisis, bet 16 punktus – Antonio Fotsis. Serbiem 22 punktus guva Marko Kešeļs, 15 punktus – Nenads Krstičs, 14 punktus – Milans Mačvans.