Pasaules hokeja čempionātā ceturtdaļfinālā trešdien "hat trick" guva čehu zvaigzne Jaromīrs Jāgrs, palīdzot Čehijas izlasei ar 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) pieveikt ASV valstsvienību.

Tagad pusfinālā čehi tiksies ar Zviedriju vai Vāciju, kas ceturtdaļfināla spēli aizvadīs trešdienas vakarā.

Pirmā perioda 19.minūtē Jāgrs guva savus pirmos vārtus, bet otrā perioda piektajā minūtē čehu zvaigzne panāca arī 2:0. Trešā perioda vidū čehiem 3:0 panāca Tomāšs Plekanecs, bet savu "hat trick" Jāgrs sasniedza tršiarpus minūtes pirms mača beigām, kad viņš realizēja skaitlisko vairākumu.

Čehija turpina savu uzvaru gājienu pasaules čempionātā. Čehi gan pirmajā, gan otrajā posmā visas uzvaras izcīnīja pamatlaikā, bet tagad pieveica arī amerikāņus, paliekot "sausā".

Turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, portāls "Delfi" pēc katra mača piedāvā līdzjutējiem izvēlēties savus spēles labākos spēlētājus.

$t1='asv'; $t2='cehija'; include "$includes_dir/projects/hockey2011/delfistar/bestplayer5.inc"; ?>