Pasaules čempionāta priekšsacīkstēs B grupas turnīru ar uzvaru pagarinājumā pabeidza Kanādas hokeja izlase, kas ar 4:3 (0:1, 2:0, 1:2, 1:0) pieveica Šveices valstsvienību.

Kanāda līdz ar uzvaru nodrošināja sev pirmo vietu grupā, bet šveicieši palika otrie.

Lai gan kanādiešiem bija ievērojams pārsvars metienos (61 pret 33), uzvaru hokeja dzimtenes pārstāvji izrāva pagarinājuma pēdējā minūtē. Pamatlaikā kanādiešiem vārtus guva Džordans Eberle, Džons Tavaress un Kriss Stjuarts, bet 46 sekundes pirms pagarinājuma beigām Alekss Pjetrandželo atnesa kanādiešiem uzvaru. Šveicei vārtus guva Rafaels Diazs, Felisjēns di Buī un Andress Ambūls, bet pēdējās trešdaļas piektajā minūtē soda metienu nerealizēja Matiass Bībers.

Turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, portāls "Delfi" pēc katra mača piedāvā līdzjutējiem izvēlēties savus spēles labākos spēlētājus.

$t1='sveice'; $t2='kanada'; include "$includes_dir/projects/hockey2011/delfistar/bestplayer5.inc"; ?>