Norvēģijas izlase ar uzvaru pār Austriju ar 5:0 (3:0, 1:0, 1:0) trešdien noslēdza grupu turnīru šāgada pasaules čempionātā, sagādājot austriešiem trešo zaudējumu.

Jau pēc pirmās trešdaļas norvēģi atradās vadībā ar 3:0, trīs vārtus gūstot četru minūšu laikā. Vispirms Jurgenu Penkeru pārspēja Ēriki Koivu, tad Kens Andrē Olimbs un trešoreiz Jonass Holoss, realizējot skaitlisko vairākumu. Ceturtos vārtus norvēģi guva 29 sekundes pirms otrā perioda beigām.

Trešās trešdaļas sākumā Austrijas izlases Filips Lakoss par sitienu pretiniekam ar celi nopelnīja 5+20 soda minūtes, bet perioda vidū Anderss Fredriksens neizmantoja iespēju gūt piektos vārtus, kad tika apturēts izgājienā uz vārtiem. Taču pēc minūtes rezultāts bija 5:0 Norvēģijas izlases labā – pēdējo reizi šai spēlē Penkeru pārspēja Anderss Bastiansens.

Norvēģijas izlase pirmajā čempionāta spēlē pārsteidzoši uzvarēja Zviedriju, bet otrajā ar 2:4 piekāpās ASV.

Turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, portāls "Delfi" pēc katra mača piedāvā līdzjutējiem izvēlēties savus spēles labākos spēlētājus.

$t1='norvegija'; $t2='austrija'; include "$includes_dir/projects/hockey2011/delfistar/bestplayer5.inc"; ?>