Septīto vietu Latvijā notiekošajā pasaules čempionātā basketbolā U-19 vecuma grupā svētdien izcīnīja Polijas izlase.

Pēdējā mačā Polija ar 82:70 (18:26, 20:20, 22:11, 22:13) pieveica Horvātiju.

Uzvarētājiem Pržemislavs Karnovskis guva 29 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, bet Mihala Mihalaka kontā bija 23 punkti.

Savukārt Horvātijas izlasē ar 21 punktu, deviņām atlēkušajām bumbām un astoņiem izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem izcēlās Dario Saričs.

Pusfināla spēles par 5.-8.vietu sestdien ASV ar 84:47 sagrāva Polijas valstsvienību, bet Austrālija ar 90:63 pieveica Horvātiju.

Pirms sacensību fināla plkst.19 tiks aizvadīts mačs par trešo vietu, kurā Argentīna spēkosies ar Krievijas izlasi, bet lielais fināls starp Lietuvu un Serbiju sāksies plkst.21.15.

Kā ziņots, sestdien spēlē par devīto vietu Latvijas izlase ar 73:81 zaudēja Brazīlijai, bet mačā par 11.vietu Kanādas jaunie basketbolisti ar 84:79 pieveica pieveica Ēģiptes vienaudžus.

13.vietā pasaules čempionātu noslēdza Ķīna, kurai sekoja Taivāna, 15.pozīcijā palika Dienvidkoreja, bet pēdējā, 16.vietā palika Tunisijas izlase.