Foto: BK 'Ventspils' spēlētāji rosās virtuvē
Foto: Publicitātes foto

BK "Ventspils" basketbolisti uz vienu dienu mainījās ar pienākumiem ar Ventspils tehnikuma audzēkņiem – kamēr basketbolisti devās iemācīties kaut ko jaunu virtuvē, tikmēr tehnikuma basketbola komandai bija iespēja aizvadīt treniņu Kārļa Muižnieka, Ginta Fogeļa un Māra Bružika vadībā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

BK "Ventspils" spēlētāji Ventspils tehnikumā tika apmācīti ēdināšanas pakalpojumu arodā – tika sagatavoti salāti, dekorēta kūka, sagatavoti veselīgi kokteiļi, kā arī apmācīti pareizi servēt svētku galdu. Kā atzina BK "Ventspils" spēlētāji, tad ikdienā viņi ar ēdienu gatavošanu nenodarbojas, jo tam neatliek laika, tomēr šoreiz jaunajās Ventspils tehnikuma telpās to darījuši ar lielu prieku un aizrautību. Spēlētāji izmantoja iespēju pabūt citādākā vidē ar saviem komandas biedriem, mazliet atbrīvot galvas no basketbola, kas ļauj sagatavoties sezonas svarīgākām spēlēm.

Ventspils tehnikuma direktore Kristīne Vāgnere bija gandarīta, kā skolas virtuvē un kafejnīcā saimniekoja BK "Ventspils" spēlētāji.

Tajā pašā laikā "Ventspils tehnikuma" basketbola komandas spēlētāji aizvadīja treniņu pie BK "Ventspils" galvenā trenera Kārļa Muižnieka un treneriem Ginta Fogeļa un Māra Bružika. Vispirms jaunajiem basketbolistiem Māra Bružika vadībā bija jāveic fiziskās sagatavotības vingrinājumu, bet vēlāk Kārlis Muižnieks un Gints Fogels apmācīja "Ventspils Tehnikuma" basketbolistus taktikas un tehnikas niansēs. Kārlis Muižnieks uzteica jaunos censoņus un atzina, ka vienmēr ir patīkami strādāt ar jaunatni. "Viņi ir motivēti, vienmēr gatavi strādāt un darboties ar lielu atdevi", tā Kārlis Muižnieks.

Tags

Basketbols Kārlis Muižnieks Ventspils (basketbola klubs)
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form