NBA pieprasa Klīvlendas 'Cavaliers' spēlētājam aizklāt tetovējumu uz kājas
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Nacionālā Basketbola asociācija (NBA) pieprasījusi Klīvendas "Cavaliers" spēlētājam Dž.R. Smitam aizklāt tetovējumu uz labās kājas ikra, par ko basketbolists ir ļoti saniknots, raksta "Yahoo! Sports".

Smitam uz kājas šovasar uztetovēts Ņujorkas apģērbu firmas "Supreme" nosaukums, bet NBA to uzskata par reklāmas un mārketinga noteikumu pārkāpumu un pieprasa basketbolistam šo zīmējumu spēļu laikā aizklāt.

View this post on Instagram

#Work #SupremeTeam

A post shared by JR Smith (@teamswish) on Aug 2, 2018 at 3:36pm PDT

"NBA noteikumi aizliedz spēlētājiem izrādīt jebkādus komerciālus zīmolus vai korporatīvās zīmes uz ķermeņa vai matiem," NBC norādījis līgas preses sekretārs.

Basketbolists savu sašutumu paudis sociālajos tīklos, taču NBA uzskata, ka tādā veidā firma ieguvusi ievērojamu bezmaksas reklāmu līgā, kurā par milzu naudu tiesības reklamēties ieguvuši tādi milži kā "Goodyear", "Uber" un citi, norāda "Yahoo! Sports".

View this post on Instagram

I swear I'm the only person they do shit like this to! So you mean to tell me i have to cover up my tattoo for what? You don't make people cover up Jordan logos NIKE checks or anything else but because it's me it's a problem all of a sudden!!! Shit whack 🖕🏾

A post shared by JR Smith (@teamswish) on Sep 29, 2018 at 11:52am PDT

Tags

Basketbols Cavaliers Goodyear NBA

Comment Form