Ar iespaidīgu rezultātu - 42:0 - sācies Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādes hokeja turnīrs, kura pirmajā mačā Krievijas U16 izlase sagrāva mājiniekus, jaunos Turcijas hokejistus.

Ar gūtiem vārtiem izcēlās 15 Krievijas izlases spēlētāji. Rezultatīvākais šai mačā bija Jegors Serdjuks, kurš guva sešus vārtus. 10 rezultativitātes punkti (5+5) uzbrucējam Jaroslavam Ļihačovam.

Laukumā pabija arī abi Krievijas izlases vārtsargi - Makars Čufarovs nospēlēja 48 minūtes un 26 sekundes un atvairīja deviņus pretinieku metienus, bet Daņils Čečeļovs vārtos nostāvēja atlikušās 11 minūtes un 34 sekundes un ne reizi netika traucēts, liecina spēles statistika.

Kā zināms, šajā turnīrā bija jāpiedalās arī Latvijas U17 hokeja izlasei, taču Latvija dalību Jaunatnes ziemas olimpiādē atsauca drošības apsvērumu dēļ.