Armands Puče televīzijas kanāla "360TV" raidījumā "Hattrick ar Puči" iedvesmojās no Latvijas izlases futbolista Roberta Uldriķa izteikumiem par valstsvienības sniegumu, izveidojot savu komandas sastāvu, ko aizpilda četras čivavas.

Latvijas izlase pagājušās nedēļas ceturtdienā un svētdienā aizvadīja pirmās divas 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles, ar rezultātu 1:3 piekāpjoties Ziemeļmaķedonijai, bet pēc tam Polijā atzīstot mājinieku pārākumu (0:2).

"Puslaika pārtraukumā treneris pateica visu, ko domā. Teica, ka spēlējam bez degsmes un cīņasspara. Izcēla, ka nav jādomā par vilkiem, ja spēlējam kā čivavas," pēc zaudējuma pret Ziemeļmaķedoniju par izlasei piešķirto iesauku "11 vilki" izteicās uzbrucējs Roberts Uldriķis.

Pilnu raidījumu, kas ietver interviju ar Latvijas hokeja izlases vārtsargu Kristeru Gudļevski, varēs vērot raidījumā "Hattrick ar Puči" trešdien pulksten televīzijas kanālā "360TV" un lietotnē "Shortucut".