Pazīstamais Kotdivuāras futbolists Didjē Drogbā otrdien "Galatasaray" komandas rindās viesojās sev sirdij tuvajā Londonā, taču atgriešanās šajā pilsētā nejauši viņam izvērtās kurioza.

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē "Galatasaray" ar 0:2 zaudēja Drogbā bijušajam klubam "Chelsea". Divu spēļu summā "Chelsea" uzvarēja ar 3:1 un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Drogbā šī bija pirmā spēle "Stamford Bridge" stadionā kā citas komandas spēlētājam pēc aiziešanas no "Chelsea" 2012.gadā. Londonas stadionā uzticamākie līdzjutēji bija izkarinājuši Drogbā veltītus atbalsta plakātus, jo Kotdivuāras futbolists "Chelsea" faniem vienmēr bijis viens no populārākajiem spēlētājiem. Taču pirmajā puslaikā Drogbā sanāca neveikla situācija, jo pēc ļoti neprecīza soda sitiena bumba trāpīja pa vienu no plakātiem.