Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē Anaheimas "Ducks" vārtsargam Džonam Gibsonam uz brīdi nācās pamest laukumu, jo viņam bija neasas slidas.

Mača trešajā periodā Gibsons devās pie komandas ekipējuma menedžera, jo viņa slidas bija pazaudējušas asumu. Tā kā vārtsargam tas ir ļoti svarīgi, ātri šo problēmu nevarēja atrisināt, tāpēc viņš devās uz ģērbtuvi pēc otra slidu pāra.

Tikmēr Gibsona vietu vārtos ieņēma otrs vārtsargs Antons Hudobins, kuram nācās nospēlēt tikai 1:11 minūtes, kuru laikā viņš atvairīja divus metienus. "Ducks" šajā mačā piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:2 Losandželosas "Kings".