Bijušais Latvijas izlases basketbolists Kaspars Kambala īsi pirms Latvijas sieviešu basketbola kluba "TTT Rīga" pirmās spēles 2019./2020. gada Eirolīgā izmēģinājis spēkus pret vienības centra pozīcijas spēlētāju Zentu Meļņiku.

Rīdzinieces, pērn sasniedzot turnīra ceturtdaļfinālu, šogad varēja nestartēt Eirolīgas kvalifikācijas turnīrā. TTT vienība komandu sāks no pamatturnīra, trešdien "Elektrum" olimpiskajā centrā pirmajā grupu turnīra spēlē uzņemot ZVVZ USK vienību no Prāgas.

Meļņika, kura pērn spēlēja Itālijas komandā "Lupe Basket", šovasar atgriezās TTT komandas rindās.

Zīmīgi, ka Kambala trīs dienas pirms savas 16. dzimšanas dienas pirmo reizi oficiālā spēlē mēroja spēkus ar basketbolistes tēvu Igoru Meļņiku. Kambala toreiz 19 minūtēs izcēlās ar vienu punktu, trim atlēkušajām bumbām un piecām piezīmēm, bet viņa pārstāvētā "Rīgas Laiks" vienība ar 119:139 zaudēja SWH/"Brocēni" komandai. Pretinieku rindās Meļņiks guva desmit punktus un savāca piecas atlēkušās bumbas.