Allaž emocionālais Austrālijas tenisists Niks Kiris Maiami turnīra ceturtās kārtas spēlē pret Janiku Sinneru zaudēja savaldīšanos, daudz strīdējās ar mača galveno tiesnesi Karlosu Bernandesu un dauzīja pret zemi savas raketes.

Kira garastāvoklis pasliktinājās, kad viņš neizmantoja iespējas pirmajā setā gūt svarīgus punktus. Sākumā viņš kritizēja to, ka spēles laukums dažādos kortos atšķiras, pēc tam viņš bija sašutis, ka galvenā tiesneša rācija sāka skanēt ļoti skaļi.

Viņš sacīja, ka tas ir apkaunojoši, ka tiesneši nespēj paveikt savu darbu. Kiris arī vēlāk iesaistījās strīdā ar galveno tiesnesi, kurš aicināja tenisistu spēlēt, nevis nepārtraukti žēloties. Bernandess taibreikā piesprieda Kirim punkta sodu, kas Sinneram ļāva izvirzīties vadībā ar 6:3. Pēc zaudētā taibreika austrālietim tika atņemts arī otrā seta pirmais geims, kurā Kirim vajadzēja servēt.

Neizpalika vārdu apmaiņa ar skatītājiem un raketes triekšana pret zemi.

Sinners šajā mačā svinēja uzvaru ar rezultātu 7-6 (7:3), 6-3. Viņš visas spēles garumā nereaģēja uz Kira izgājieniem.