Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā Losandželosas "Kings" spēlētājs Reidžons Rondo mačā pret Oklahomasitijas "Thunder" pirmā puslaika noslēgumā izcēlās ar muļķīgām darbībām, kas maksāja viņa komandai zaudētus punktus.

1,2 sekundes pirms puslaika beigām Rondo vajadzēja ievadīt bumbu spēlē. Tiesnesis viņam neveiksmīgi padeva bumbu, bet basketbolists pat necentās to paņemt. Tad tiesnesis viņam bumbu ielika rokās, tomēr Rondo atkal to nepaņēma.

"Kings" spēlētājs tika sodīts ar tehnisko piezīmi par spēles laika vilcināšanu, un "Thunder" varēja izpildīt soda metienu . Pēc tam Rondo atkal šādi vilcināja laiku un vēlreiz tika par to sodīts ar soda metienu pretinieku komandai.

"Kings" savā laukumā piedzīvoja zaudējumu ar 116:131. Uzvarētājiem 27 punktus guva Kevins Durants, bet Rasels Vestbruks izcēlās ar 20 punktiem, 15 piespēlēm un 13 atlēkušajām bumbām. "Kings" komandā Demarkuss Kazins guva 35 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, kamēr Rondo kontā 11 punkti un 12 piespēles.