Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēles pirmais puslaiks starp Dalasas "Mavericks" un Denveras "Nuggets" komandām noslēdzās ar dīvainu situāciju, kas noslēdzās ar diviem pēdējo sekunžu metieniem.

Pirmā puslaika izskaņā "Mavericks" līderis Luka Dončičs realizēja tālmetienu, kas deva vadību ar 56:52. Tā kā bumba grozā krita līdz ar puslaika beigu sirēnu, tiesnešiem šo epizodi vajadzēja izvērtēt video atkārtojumā. Atklājās, ka Dončičs ar papēdi bija uzkāpis uz sānu līnijas, tāpēc metienu ieskaitīt nevarēja.

Tā kā bija auts, otrajā puslaikā atlikušās divas sekundes vajadzēja pārspēlēt, taču komandas jau bija devušās uz ģērbtuvēm. Šo laiku komandas spēlēja pēc puslaika pārtraukuma. "Nuggets" ievadīja bumbu spēlē, un Vlakto Čančars no laukuma otras puses iemeta bumbu grozā, samazinot Denveras komandas deficītu līdz 55:56.

Jau vēstīts, ka Dāvis Bertāns šajā mačā guva 15 punktus 14 minūtēs, bet "Mavericks" ar 97:98 zaudēja "Nuggets".