Anatolijs Kreipāns: Londonas plusi un mīnusi
Foto: Reuters/Scanpix

Starp to 85 valstu pārstāvjiem, kuri vasaras olimpiskajās spēlēs Londonā ieguva medaļas, ir arī Latvijas sportisti. Sporta priekšnieki tamlīdzīgos gadījumos nereti joko, ka olimpiskās spēles ir izdevušās, jo medaļa ir.

Liela daļa taisnības šajā jokā, protams, ir, taču viena (vai dažas) medaļas (medaļas) nevar ne liecināt par vispārēju labklājību valsts sportā, ne aizēnot neveiksmes un nepilnības. Neiedziļinoties plašākā analīzē – Latvijas sportistu TOP 6 ar plus un mīnus zīmi Londonas vasaras olimpisko spēlēs LTV7 komentētāja Anatolija Kreipāna skatījumā.

Un ko tie, kas šeit nav pieminēti? Arī pārējiem mūsu olimpiešiem bija savas veiksmes un zaudējumi, arī viņi centās startēt pēc labākās sirdsapziņas (tieši tāpat, kā visi neveiksminieki), vienkārši šie seši plusi un mīnusi ir subjektīvi spilgtākie, kas uz karstām pēdām nāk atmiņā. Kādam tie noteikti ir citi, kādam varbūt pluss ir mīnuss un otrādi. Tāpēc jau sports ir tik aizraujošs, jo par notikumiem tajā vienmēr ir vairāki viedokļi un vienmēr var pastrīdēties vai apmainīties domām.

Source

Tags

Afanasijs Kuzmins Artūrs Plēsnieks BMX Deniss Čerkovskis Jeļena Rubļevska Laura Ikauniece Lielbritānija Londona Londona 2012 LTV Māris Urtāns Olimpiskās spēles Zigismunds Sirmais Valentīna Eiduka
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form