Piektdien ULEB Eirolīgas "Top 16" trešās kārtas spēlē Jāņa Blūma pārstāvētā Atēnas "Panathinaikos" tikās ar Kauņas "Žalgiri", savās mājās pārliecinoši uzvarot to ar 77:58 (24:16; 22:17; 17:9; 14:16).

Atēnu kluba labā rezultatīvākais bija Nikos Papas ar 14 punktiem, bet viesu labā 13 punktus guva Vils Čerijs.

Jānis Blūms 13:18 minūtēs punktus neguva, iedeva vienu rezultatīvu piespēli un pārtvēra divas bumbas, kā arī pieļāva vienu kļūdu un izpelnījās četras personīgās piezīmes.

Citā spēlē Dāvja Bertāna pārstāvētais Spānijas klubs Vitorijas "Laboral Kutxa" ar 81:74 (17:18; 14:17; 21:17; 29:22) pārspēja Ainara Bagatska trenēto "Ņižņij Novgorod" vienību.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija Maiks Džeimss un Tornike Šengelija, kuri guva attiecīgi pa 14 un 12 punktiem, bet ar "double-double" izcēlās Koltons Aiversons. Savukārt zaudētājiem Teilors Ročestijs iemeta 24 punktus, bet Artjoms Parahovskis iemeta 12 punktus un izcīnīja 11 bumbas zem groziem.

Dāvis Bertāns nospēlētajās 24:01 minūtēs guva deviņus punktus, iemetot vienu no trim divpunktu metieniem, divus no desmit trīspunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem.Tāpat viņš atzīmējās ar četrām izcīnītajām bumbām aizsardzībā, divām kļūdām un trim personīgām piezīmēm.