ULEB Eirolīgas turnīra spēlē trešdien Latvijas basketbolista Jāņa Blūma pārstāvētā Spānijas komanda Bilbao "Gescrap Basket" savā laukumā ar rezultātu 97:75 (22:22, 18:17, 29:23, 28:13) pārspēja Francijas vienību Nansī "Sluc".

Blūms šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā guva 12 punktus, realizējot vienu no diviem divpunktu metieniem, divus no pieciem tālmetieniem un četrus no sešiem soda metieniem, kļūstot par savas komandas otro rezultatīvāko spēlētāju.

Vēl viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, izdarīja vienu piespēli, pārtvēra vienu bumbu un nopelnīja četras kļūdas un četras piezīmes.

Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Alekss Mumbru, kurš guva 15 punktus, bet tikpat punktus cik Blūms guva arī Marko Baničs. Savukārt "Sluc" komandā 19 punktus sameta Džamals Šulers.

Izšķirošo pārsvaru "Gescrap Basket" komanda sāka iekrāt trešajā ceturtdaļā pie rezultāta 46:46, turpmākajās minūtēs tikai atraujoties no saviem pretiniekiem.

"Gescrap Basket" komandai šī bija trešā uzvara aizvadītajās septiņās Eirolīgas spēlēs.