Rezultatīvu sniegumu Eiropas Izaicinājuma kausa pamatturnīra pēdējās, sestās kārtas spēlē otrdien parādīja Latvijas centra spēlētājs Kaspars Kambala, tomēr viņa pārstāvētā Turcijas komanda Ankaras "Turk Telekom" savā laukumā ar 76:78 (19:18, 16:23, 20:19, 21:18) piekāpās baltkrievu vienībai "Minsk-2006".

Šajā mačā Kambala laukumā pavadīja 32 minūtes, kurās guva 25 punktus, realizējot 11 no 18 divpunktu metieniem un trīs no sešiem soda metieniem. Tāpat viņa kontā deviņas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, sešas izprovocētas piezīmes un divas kļūdas.

G grupas noslēguma kopvērtējumā "Turk Telekom" ar divām uzvarām palika pēdējā, ceturtajā, pozīcijā, neiekļūstot sacensību nākamajā kārtā.

Tikmēr latviešu saspēlēs vadītāja Edgara Jeromanova pārstāvētā Zviedrijas komanda Norčepingas “Dolphins” izbraukumā ar rezultātu 61:106 (26:22, 11:29, 12:25,12:20) zaudēja Vācijas komandai Oldenburgas "Ewe Baskets"

Jeromanovs aizvadītajā mačā nospēlēja 26 minūtes, kuru laikā guva astoņus punktus, realizējot trīs no sešiem divpunktu metieniem un divus no četriem soda metieniem, taču raidīja garām vienīgo izmesto tālmetienu. Tāpat viņš izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un pieļāva vienu kļūdu.

A grupas noslēguma kopvērtējumā “Dolphins” ar vienu uzvaru sešās spēlēs palika pēdējā, ceturtajā vietā un noslēdza šīs sacensības.

Savukārt Kipras komanda Nikosijas "Keravnos", kurā spēlē Pāvels Veselovs, ar 82:91 (27:20, 19:22, 17:24, 19:25) savā laukumā piekāpās Ungārijas klubam Solnokas "Olaj".

Veselovs spēlēja vien astoņas minūtes, kuru laikā guva divus punktus, realizējot vienu no četriem divpunktu metieniem. Tāpat Latvijas basketbolists izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un bloķēja vienu metienu.

H grupas kopvērtējumā pēc sešām spēlēm "Keravnos" kontā divi panākumi, kas tai neļauj kvalificēties nākamajai kārtai.