Baltijas Basketbola līgas (BBL) spēlēs trešdien zaudējumus piedzīvoja Latvijas klubi "Ogre" un "Valmiera/ORDO".

Valmierieši izbraukumā smagi ar 72:101 (15:26, 22:32, 23:20, 12:20) piekāpās Artūra Ausēja pārstāvētajam Lietuvas klubam "Pieno žvaigždes". Valmieras klubs jau pēc pirmā puslaika zaudēja ar 21 punkta starpību, bet otrajā puslaikā nespēja mainīt spēles gaitu, piedzīvojot zaudējumu.

Lietuvas kluba rindās astoņi no spēlējušajiem 10 basketbolistiem katrs guva vismaz 10 punktus, bet Ausējs izcēlās ar 11 punktiem sešām atlēkušajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm. "Valmiera/ORDO" sastāvā 21 punktu guva 17 gadus vecais Dāvids Vīksne, bet ar 16 punktiem izcēlās Jānis Kaufmanis.

Daudz spraigāk ritēja spēle Ogrē, kur vietējais klubs pagarinājumā ar 81:84 (11:16, 22:20, 28:22, 12:15, 8:11) piekāpās "Kalev/TLU" vienībai. Pamatlaika pēdējā minūtē Ogres komandas kapteinis Mārcis Vītols ar tālmetienu izlīdzināja rezultātu 73:73, bet četras sekundes pirms pamatlaika beigām Ginta Antropa tālmetiens bija neprecīzs, un komandām nācās aizvadīt pagarinājumu.

Papildlaika pēdējā minūtē Jānis Pozņaks realizēja tikai vienu no diviem soda metieniem, tobrīd nespējot panākt neizšķirtu 82:82. Pēc neveiksmīga Igaunijas kluba uzbrukuma Rinalds Sirsniņš pieļāva kļūdu uzbrukumā, kas liedza ogrēniešiem pacīnīties par uzvaru. "Kalev/TLU" rindās vēl divus sodus realizēja Kaido Sakss, pielikdams punktu Igaunijas kluba uzvarai.

"Ogrei" rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Rihards Zēbergs, bet pa 16 punktiem guva Antrops un Roberts Niedra. Viesiem teicami maču aizvadīja Reino Tams, kurš guva 25 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, bet 18 punktu guva Bamba Fals.