Uzvaru FIBA Eiropas kausa izcīņas ceturtdaļfināla atbildes spēlē trešdien svinēja Latvijas basketbolistes Aijas Putniņas pārstāvētā Francijas komanda "Arras", tiekot pie uzvaras arī divu spēļu summā un iekļūstot sacensību pusfinālā.

Atbildes spēlē "Arras" ar 87:65 savā laukumā uzvarēja Krievijas komandu Novosibirskas "Dinamo-GUVD", divu spēļu summā triumfējot ar kopējo rezultātu 163:132.

Putniņa šajā mačā laukumā pavadīja 13 minūtes, kuru laikā guva divus punktus, realizējot vienu no diviem divpunktu metieniem. Tāpat latvietes kontā piecas atlēkušās bumbas.

Uzvarētājām šajā mačā lietderīgāko sniegumu nodemonstrēja Paulīne Akonga, kura iekrāja 17 punktus un piecas atlēkušās bumbas, bet "Dinamo-GUVD" vienības rindās ar 17 punktiem izcēlās Ksenija Bolsunovska.