Uzvaru FIBA Eiropas kausa izcīņas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ceturtdien izcīnīja latviešu basketbolistes Aijas Putniņas pārstāvētā Francijas komanda "Arras", kas izbraukumā Krievijā ar 76:67 uzvarēja Novosibirskas "Dinamo-GUVD".

Putniņa šajā mačā spēlēja 11 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā guva divus punktus, realizējot abus izpildītos soda metienus, taču raidīja garām grozam divus divpunktu metienu un vienu tālmetienu.

Tāpat latviete izcīnīja divas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra divas bumbas un pieļāva divas kļūdas.

Rezultatīvākās uzvarētājām bija Olesja Malašenko un Sāra Mičela, kuras guva pa 17 punktiem.

Abu komandu atbildes mačs notiks 10.decembrī Francijas pilsētā Arrasā. Turnīra pusfinālā iekļūs uzvarētājas divu spēļu summā.