Minimālu uzvaru FIBA Eiropas kausa izcīņas pusfināla pirmajā spēlē ceturtdien izcīnīja Latvijas basketbolistes Aijas Putniņas pārstāvētā Francijas komanda "Arras", kas savā laukumā ar 67:66 (10:23, 11:12, 22:23, 24:8) pieveica Krievijas vienību no Vologdas "Čevakata".

Pēc trešās ceturtdaļas "Arras" komandai bija 15 punktu deficīts, ko mača noslēdzošajās 10 minūtēs laukuma saimniecēm izdevās atspēlēt, svinot minimālu uzvaru ar viena punkta pārsvaru.

Šajā mačā Putniņa laukuma pavadīja astoņas minūtes, kuru laikā pamanījās gūt divus punktus, realizējot vienu no trim divpunktu metieniem. Tāpat latviete bloķēja vienu metienu, pieļāva vienu kļūdu un nopelnīja trīs piezīmes.

"Arras" komandā rezultatīvākā ar 21 punktu bija Paulīne Akonga, bet zaudētājām ar 16 punktiem izcēlās Džesika Devenporte, kura izcīnīja arī astoņas atlēkušās bumbas.

Abu komandu atbildes mačs notiks 3.martā Vologdā. Turnīra finālā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Tikmēr otrā pusfināla pirmajā spēlē ceturtdien Izraēlas klubs Ramlas "Elitzur", kas savā laukumā ar 74:59 pieveica Grieķijas vienību Atēnu "Sony Athinaikos".

Arī šo komandu atbildes mačs risināsies 3.martā.