"VEF Rīga" otrdien "MasterCard" Baltijas Basketbola līgas (BBL) mačā Kedaiņos ar 83:74 (21:16, 19:30, 19:6, 24:22) pārspēja Latvijas basketbolista Ernesta Klaves pārstāvēto "Nevežis" komandu.

Pēc pirmās ceturtdaļas vefieši bija izrāvušies vadībā ar piecu punktu pārsvaru, taču otrajā ceturtdaļā mājinieki guva 30 punktus, un puslaiku pabeidza ar rezultātu 46:40 savā labā.

Trešā trešdaļa "Nevežis" komandai izvērtās ļoti neveiksmīga, jo izdevās gūt tikai sešus punktus, kamēr viesi viņu grozā sameta 19 punktus, un arī pēdējā spēles daļā guva par diviem punktiem vairāk, visā spēlē uzvarot ar deviņu punktu pārsvaru – 83:74.

Abu komandu rezultatīvākie spēlētāji – Egidijs Dimsa lietuviešiem un Artjoms Parhovskis rīdziniekiem – guva pa 19 punktiem katrs. Ernests Kalve "Nevežis" labā guva septiņus punktus un izcīnīja divas atlēkušās bumbas.

BBL kopvērtējumā "VEF Rīga" atrodas otrajā vietā aiz BK "Ventspils", kas uzvarējuši četrās pēdējās spēlēs pēc kārtas. "Nevežis" ir sestajā pozīcijā.