Latvijas basketboliste Kristīne Vītola svētdien guva sešus punktus Salamankas "Perfumerias Avenida" komandas uzvarā Spānijas čempionāta mačā pret Lindas Rubenes pārstāvēto Madrides C.R.E.F. HOLA.

"Perfumerias Avenida" izbraukumā ar 102:48 (27:14, 24:12, 27:8, 24:13) sagrāva C.R.E.F. HOLA.

Vītola laukumā pavadīja 16 minūtes, trāpīja visus trīs izpildītos divpunktu metienus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, izdarīja rezultatīvu piespēli, pārtvēra divas bumbas, pieļāva divas kļūdas, saņēma piecas piezīmes un nopelnīja septiņus efektivitātes punktus.

Rubene nospēlēja piecas minūtes, guva vienu punktu, trāpot vienu no četriem soda metieniem, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu un spēli pabeidza ar vienu efektivitātes punktu.

"Perfumerias Avenida" čempionātā izcīnījusi 19.panākums pēc kārtas, vienīgo zaudējumu šosezon ciešot pašā pirmajā mačā.

Svētdien vēlāk Spānijas čempionātā spēli aizvadīs arī Ditas Liepkalnes pārstāvētā komanda Saragosas "Mann-Filter".

Ar 20 spēlēs izcīnītām 19 uzvarām pagājušās sezonas fināliste "Perfumerias Avenida" atrodas Spānijas čempionāta kopvērtējuma līderpozīcijā. Tikmēr "Mann-Filter" rēķinā ir 13 panākumi un trešā pozīcija, bet C.R.E.F. HOLA. ar septiņām uzvarām ir devītajā vietā 14 komandu konkurencē.