Lietuvas basketbola klubs Kauņas "Žalgiris" piektdien ULEB Eirolīgā ar rezultātu 61:70 izbraukumā piekāpās Krievijas vienībai Maskavas CKSA, un praktiski atvadījās no cerībām iekļūt turnīra ceturtdaļfinālā.

"Žalgiris" komandā ar 16 punktiem aizvadītajā mačā izcēlās Rimants Kaukēns, bet 11 punkti Olivjē Lafajetes kontā. Savukārt uzvarētājiem ar 13 punktiem izcēlās Sonijs Vīmss, bet 12 punktus guva Viktors Hrjapa.

E grupas kopvērtējumā "Žalgiris" ar četrām uzvarām 11 spēlēs ir sestajā vietā, saglabājot teorētiskas iespējas iekļūt nākamajā kārtā. Lai sasniegtu ceturtdaļfinālu "Žalgiris" komandai jāuzvar atlikušajās trīs spēlēs, un jācer, ka ceturtajā un piektajā vietā esošās Atēnu "Panathinaikos" un Malagas "Unicaja" piedzīvos tikai zaudējumus.