Kārtējo neveiksmi ULEB Eirolīgā ceturtdien piedzīvojusi latviešu speciālista Ainara Bagatska trenētā Izraēlas komanda Telavivas "Maccabi FOX", kas viesu laukumā ar 81:93 (14:26, 34:28, 12:15, 21:24) piekāpās šī turnīra čempionei Maskavas CSKA no Krievijas.

CSKA komandas rindās ar 29 punktiem šajā mačā izcēlās franču aizsargs Nando de Kolo, kamēr 14 punktus un desmit atlēkušās bumbas pievienoja Kails Hainss. Savukārt "Maccabi FOX" no zaudējuma neglāba Silvena Landesberga 19 punkti.

Telavivas klubs jau pirmās ceturtdaļas laikā nonāca pamatīgos iedzinējos, jo nepilnu septiņu minūšu laikā CSKA izvirzījās vadībā ar 21:8. Lai arī pirmā puslaika turpinājumā mājinieki ieguva arī 18 punktu pārsvaru, "Maccabi FOX" parādīja raksturu un trīsarpus minūtes līdz lielajam pārtraukumam viesiem bija vairs tikai četru punktu deficīts (39:43).

Tomēr "Maccabi FOX" komandai tuvāk pietuvoties nebija lemts, jo CSKA pamatlaika izskaņā atkal izdevās iegūt vairāk nekā desmit punktu pārsvaru.

Tikmēr citā ceturtdienas mačā divu vadošu klubu duelī Turcijas klubs Stambulas "Fenerbahce" savā laukumā ar 67:64 (22:22, 18:12, 7:22, 20:8) pieveica Grieķijas komandu Pireju "Olympiacos".

"Fenerbahce" rindās 27 punktus šajā cīņā iemeta Bogdans Bogdanovičs, kamēr pretiniekiem 17 punktus iemeta Ēriks Grīns.

Uzvaru mājinieki nodrošināja trešajā ceturtdaļā, kuras sākumā "Fenerbahce" basketbolistiem bija 11 punktu deficīts (47:58), tomēr pēc tam izdevās veikt iespaidīgu 18:2 izrāvienu un pārņemt vadību. Spēles iniciatīva bija pārgājusi Stambulas kluba pusē, kas arī ļāva iegūt uzvaru.

Vēl vienā ceturtdienas mačā pārliecinošu uzvaru guvusi cita Turcijas komanda Stambulas "Galatasaray Odeabank", kas savā laukumā ar 77:58 (20:17, 28:12, 16:13, 13:16) pārspēja Belgradas "Crvena Zvezda mts" no Serbijas.

ULEB Eirolīgas kopvērtējumā līderei Madrides "Real" no Spānijas ir 17 panākumi 22 mačos, bet tikpat uzvaru 23 spēlēs ir CSKA kontā. Pie 16 panākumiem tikusi "Oympiacos", no kuras par uzvaru tagad atpaliek "Fenerbahce".

Savukārt Spānijas klubs Vitorijas "Baskonia", kas šim turnīram pieteicis Artūru Kurucu, ar 12 uzvarām 22 spēlēs ir septītajā vietā, devītā ar 11 panākumiem ir Turcijas komanda Stambulas "Dariššafaka Doguš" ar Dairi Bertānu ierindā, turklāt tāda pati bilance ir vietu augstāk esošajai Stambulas "Anadolu Efes" komandai. Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Vācijas čempione Bambergas "Brose" ar astoņām uzvarām ir 11. vietā, kamēr 13. pozīcijā ar astoņiem panākumiem 23 cīņās atrodas "Maccabi FOX".