Pie uzvaras ULEB Eirolīgas spēlē ceturtdien tika latviešu speciālista Ainara Bagatska trenētais Izraēlas basketbola grands Telavivas "Maccabi FOX", kas savu skatītāju priekšā ar 92:82 (26:20, 25:15, 19:26, 22:21) pieveica šī turnīra vājāko vienību Milānas "EA7 Emporio Armani".

"Maccabi FOX" sastāvā 17 punktus šajā mačā guva Viktors Ruds, kamēr Koltons Aiversons atzīmējās ar 16 punktiem. Savukārt "EA7 Emporio Armani" no zaudējuma neglāba Rakima Sendersa 19 punkti.

Šajā spēlē tikai pirmā ceturtdaļa starp abām komandām aizritēja punkts punktā, jo no pēcāk iniciatīvu pārņēma Telavivas klubs, kas otrā puslaika sākumā sasniedza par 23 punktu pārsvaru (58:35). Lai arī turpinājumā Milānas vienība deficītu samazināja, tai neizdevās iesaistīties cīņā par uzvaru.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Krievijas basketbola grands Maskavas CSKA, kas svētdien VTB Vienotās līgas mačā viesosies Rīgā, ceturtdien ULEB Eirolīgas mačā savā laukumā ar 85:69 (13:17, 33:12, 19:20, 20:20) uzvarēja Turcijas komandu Stambulas "Galatasaray Odeabank", tādējādi nodrošinot vietu izslēgšanas turnīrā.

Gūtais panākums, kas šajā turnīrā tai ir ceturtais pēc kārtas, CSKA komandai vismaz uz laiku ļāvis izvirzīties ULEB Eirolīgas kopvērtējuma vadībā.

CSKA rindās rezultatīvākais ar 22 punktiem bija franču aizsargs Nando de Kolo.

Lai arī pirmajā ceturtdaļā "Galatasaray Odeabank" lielākoties pat atradās vadībā, ar otro ceturksni mājinieki pārņēma iniciatīvu un pirmo puslaiku noslēdza ar 17 punktu pārsvaru - 46:29. Otrajā puslaikā CSKA vadību neatdeva un izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Jau svētdien CSKA viesosies Latvijā, kad VTB Vienotās līgas mačā sacentīsies ar valsts vicečempioniem "VEF Rīga".

Tikmēr citā ceturtdienas mačā svarīgu uzvaru izcīnījusi Spānijas komanda Vitorijas "Baskonia", kuras sastāvā šim turnīram pieteikts Artūrs Kurucs. Šī vienība izbraukumā ar 79:74 (19:18, 24:17, 18:20, 18:19) izbraukumā pieveica Turcijas vienību Stambulas "Fenerbahce".

"Baskonia" rindās 19 punktus iemeta Šeins Larkins, kamēr "Fenerbahce" vienību no zaudējuma neglāba Bogdana Bogdanoviča 26 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Savukārt pie uzvaras tikusi Lietuvas vienība Kauņas "Žalgiris", kas savu skatītāju priekšā ar 64:58 (9:17, 10:14, 15:10, 30:17) uzvarēja Grieķijas klubu Atēnu "Panathinaikos Superfoods".

ULEB Eirolīgas kopvērtējumā pirmajā vietā tagad izvirzījusies CSKA, kas 25 mačos guvusi 19 uzvaras, kamēr 18 panākumi 24 spēlēs ir Madrides "Real" rēķinā. Tikmēr pie 17 panākumiem tikusi Pireju "Oympiacos" vienība.

Vitorijas "Baskonia" ar 14 uzvarām 25 mačos ir sestā, kamēr Daira Bertāna pārstāvētā Stambulas "Dariššafaka Doguš" ar 12 panākumiem 24 spēlēs ir devītajā pozīcijā.

"Maccabi FOX" ar deviņiem panākumiem 25 mačos pakāpusies uz kopvērtējuma 12.vietu, bet uzreiz aiz tās ar astoņām uzvarām 24 spēlēs ir Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Bambergas "Brose".

Šajā sezonā ULEB Eirolīgā piedalās 16 komandas jeb par astoņām mazāk nekā iepriekšējā sezonā. Pamatturnīrā komandas divos apļos tiksies katra ar katru, aizvadot pa 30 spēlēm, bet izslēgšanas spēlēs iekļūs astoņas labākās vienības.