Balvu par basketbola reputācijas spodrināšanu saņems Žanis Peiners, Raimonds Elbakjans un Bertānu ģimene
Foto: LETA

Pirmdien, 14.maijā, Arēnā Rīga basketbola kluba "VEF Rīga" Latvijas čempionāta finālsērijas spēlē pret "Ventspils" vienību tiks pasniegta Jevgenija Kisiela vārdā nosauktā stipendija par basketbola reputācijas spodrināšanu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Saskaņā ar padomes lēmumu, izvērtējot izvirzītos kandidātus, šogad balvu saņems basketbola kluba "Latvijas Universitāte" spēlētājs Žanis Peiners, ielu basketbola turnīru "Ghetto Basket" rīkotājs Raimonds Elbakjans un Bertānu ģimene, kas ir vieni no lielākajiem basketbola patriotiem Latvijā.

Stipendiju saņemēji tiks godināti pirmdien, 14.maijā, Arēnā Rīga "VEF Rīga" spēles puslaiku pārtraukumā. Spēle, kurā par Latvjas zeltu turpinās cīnīties basketbola klubi "VEF Rīga" un "Ventspils", sāksies plkst.19:30.

Stipendijas dibinātājs ir viens no basketbola kluba "VEF Rīga" atjaunotājiem Raimonds Kisiels. Viņa mērķis ir uzlabot basketbola kā valstī populārākā sporta veida reputāciju, finansiāli atbalstot labākos piemērus, vienlaikus vērtējot kā viņu profesionālo, tā sabiedrisko darbību un personības individuālo attieksmi un piemēru basketbola prestiža stiprināšanā.

Stipendija nodēvēta ilggadējā VEF sporta kluba priekšnieka Jevgenija Kisiela vārdā. 23 gadus J.Kisiela vadībā VEF sporta klubs visos rādītājos bija viens no labākajiem visā Padomju Savienībā.

Balvas kopējais apjoms, to dibinot, bija paredzēts pieci tūkstoši eiro, taču tāpat kā 2011.gada trīs uzvarētāji, arī šogad katrs saņems 2500 eiro (summa norādīta pirms nodokļu nomaksas).

Kisiela stipendija par basketbola reputācijas spodrināšnu dibināta 2011.gada janvāri. Tā ik gadu tiek piešķirta kārtējās basketbola sezonas noslēgumā, katru gadu izvirzot jaunus pretendentus tās saņemšanai. 2011.gadā balvu saņēma basketbolists Rolands Šmits, trenere Mudīte Zandere un treneris Nikolajs Mazurs.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form