Latvijas basketbola kluba "Ventspils" pārstāvji Ingus Bankevics un Jānis Strēlnieks atzīti par Eiropas Izaicinājuma kausa otrā posma pirmās kārtas attiecīgi otro un trešo vērtīgāko spēlētāju, vēsta līgas mājaslapa internetā.

Kā ziņots, "Ventspils" Eiropas Izaicinājuma kausa otrā posma pirmajā spēlē K apakšgrupā otrdien savā laukumā ar rezultātu 100:65 pārliecinoši uzvarēja Portugāles vienību Lisabonas "Benfica".

Bankevics šajā mačā iekrāja 25 lietderības koeficienta punktus, 28 laukumā pavadītajās minūtēs gūstot 26 punktus un trīs reizes pārtverot bumbu.
Jāizceļ, ka Bankevics šajā mačā īstenoja četrus no sešiem trīspunktu metieniem.

Tikmēr Strēlnieks 21 laukumā pavadītajā minūtē iekrāja 24 lietderības koeficienta punktus, gūstot 14 punktus, veicot desmit rezultatīvas piespēles un izcīnot četras atlēkušās bumbas.

Par kārtas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Čehijas vienības "Prostejov" spēlētājs Kails Lendrijs, kurš zaudējumā Beļģijas komandai Ostendes "Telenet" (66:74) iekrāja 26 lietderības koeficienta punktus. Kanādieša kontā 17 gūtie punkti, septiņas atlēkušās bumbas un trīs pārtvertas bumbas.

Otrajā K apakšgrupas pirmās kārtas spēlē otrdien Francijas komanda Denkerkas "BCM Gravelines" savā laukumā ar 75:65 uzvarēja Zviedrijas vienību Norčēpingas "Dolphins".

Kā zināms, otrajā posmā 16 komandas sadalītas četrās apakšgrupās pa četrām un atkal aizvadīs divu apļu turnīru, pa reizei sacenšoties mājās un izbraukumā. Katras grupas divas labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā.