Latvijas basketbola komanda "Barons" svētdien izcīnīja otro vietu pirmssezonas pārbaudes turnīrā Lietuvas pilsētā Šauļos.

Turnīra fināla mačā "Barons" ar 74:79 (19:24, 18:16, 15:19, 22:20) zaudēja spēcīgajai "Šiaulai" vienībai, kas iepriekšējās trīs sezonas triumfējusi "Triobet" Baltijas Basketbola līgā (BBL).

"Barons" sastāvā šajā mačā 24 punktus iemeta Taurs Jogela, kamēr 13 punktus pievienoja Dāvis Geks.

Jau ziņots, ka "Barons" sestdien šī turnīra pirmajā mačā ar 73:69 uzvarēja citu Lietuvas komandu Klaipēdas "Neptunas", tādējādi nodrošinot vietu finālā.

Iepriekšējā sezonā divkārtējā Latvijas čempionvienība "Barons" nesasniedza Latvijas Basketbola līgas (LBL) izslēgšanas turnīru.

Ar jauno sezonu LBL čempionātam dots "OlyBet" sporta bāra nosaukums.