Produktīvu sniegumu kārtējā Francijas čempionāta spēlē sestdien nodemonstrēja latviešu basketboliste Gunta Baško-Melnbārde, palīdzot Nantes "Reze" komandai ar 64:56 (17:19, 15:11, 24:16, 8:10) uzvarēt FIBA Eirolīgas turnīra trešās vietas ieguvējas "Bourges Basket".

Baško-Melnbārde nospēlēja 24 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā guva četrus punktus, realizējot vienu no četriem izpildītajiem divpunktu metieniem un abus izpildītos soda metienus, bet garām grozam raidot visus trīs tālmetienus.

Tāpat latviete izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izprovocēja divus noteikumu pārkāpumus, pārtvēra vienu pretinieču piespēli, divas reizes kļūdījās un nopelnīja divas piezīmes.

Rezultatīvākā "Reze" komandā ar 17 gūtiem punktiem bija Īzisa Arondo.

"Bourges Basket" komanda pagājušajā nedēļas nogalē izcīnīja trešo vietu FIBA Eirolīgas sacensībās, kurās triumfēja latvietes Anetes Jēkabsones-Žogotas pārstāvētā Krievijas komanda Jekaterinburgas UGMK.

Francijas čempionāta kopvērtējumā "Reze" komanda ar 12 panākumiem 24 spēlēs pašlaik ieņem septīto vietu.

"Reze" šosezon startēja arī FIBA Eiropas kausa turnīrā, kur izstājās ceturtdaļfinālā.