Latvijas izlases basketbolista Artūra Kuruca pārstāvētā Vitorijas "Baskonia" komanda otrdien izcīnīja pirmo uzvaru šajā ULEB Eirolīgas sezonā.

"Baskonia" vienība mājās ar rezultātu 81:79 (15:17, 25:18, 21:24, 20:20) pieveica Atēnu "Panathinaikos" basketbolistus.

Grieķijas komanda pēdējo reizi vadībā bija septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām. Taču "Baskonia" pārsvars pēdējās minūtēs bija minimāls, vajadzīgo divu punktu vadību ar diviem soda metieniem nodrošinot Džeisonam Greindžeram. "Panathinaikos" komandai bija 23 sekundes, lai mainītu iznākumu, taču Jannis Papapetru mača izskaņā nerealizēja tālmetienu.

Uzvarētāju labā divas minūtes un 40 sekundes laukumā pavadīja Artūrs Kurucs, kurš spēlē iesaistījās otrās ceturtdaļas vidū. Sev atvēlētajā laikā cēsnieks izcīnīja vienu bumbu aizsardzībā.

Spānijas kluba labā pa 16 punktiem guva lietuvietis Roks Giedraitis un Simone Fontekio, bet Papapetru atzīmējās ar 22 punktiem.

"Baskonia" ar vienu uzvaru trijās spēlēs ieņem 15. vietu turnīra tabulā.

Vēl pirms pusotras nedēļas Kurucs gāja pamatsastāvā Eirolīgas spēlē, mačā pret "Olympiacos" nospēlējot 21 minūti un atdodot piecas rezultatīvas piespēles.