Aizvadot neveiksmīgu spēles pirmo ceturtdaļu, BK "Ventspils" otrdien tomēr prata atspēlēties un kārtējā Baltijas Basketbola līgas (BBL) spēlē apspēlēja "Rudupis" vienību, revanšējoties Lietuvas klubam par zaudējumu pirmajā abu komandu savstarpējā spēlē – 79:69, informē "bkventspils.lv".

Uzvarētāju rindās 21 punktu guva Džamars Jangs, 15 punkti Stīvena Greja kontā.

Abas komandas šosezon reiz jau bija tikušās. Trīs no četrām 28. oktobra mača ceturtdaļām Ventspilī kurzemnieki aizvadīja veiksmīgi, taču maču izgāza pēdējās piecās ar pusi minūtēs, zaudējot ar 77:78.

Otrdien viesos ventspilnieki lūkoja revanšēties un mērķi sasniedza. Šoreiz "Ventspils" slikti aizvadīja spēles pirmo ceturtdaļu, pēc pirmajām desmit spēles minūtēm ļaujot "Rudupis" komandai iekrāt solīdu pārsvaru – 28:12. Otrajā ceturtdaļā kurzemnieki pārsvaru pacietīgi deldēja, pirms otrā puslaika panākot desmit punktu deficītu – 32:42.

Līdz trešās ceturtdaļas septītajai minūtei "Ventspils" komanda prata panākt līdzsvaru (53:53), bet vadībā pirmo reizi izvirzīties prata vien ceturtās ceturtdaļas ievadā. Ceturtdaļas vidū viesu pārsvars sasniedza jau desmit punktus (73:63), taču mirkli vēlāk izdevās panākt arī plus 12. Mača beigu signālam skanot, rezultāta tablo vēstīja – 79:69.