Latvijas basketbolists Dairis Bertāns sestdien Spānijas augstākās līgas (ACB) mačā guva 11 punktus, taču tas neglāba Seviljas "Real Betis" komandu no zaudējuma.

Seviljas vienība izbraukumā ar rezultātu 70:104 (21:29, 15:25, 16:22, 18:28) piekāpās "Barcelona".

Bertāns spēlēja 23 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā realizēja vienu divu punktu metienu un trīs no astoņiem tālmetieniem, kā arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra pretinieku piespēli, pieļāva vienu kļūdu, tika pie trīs piezīmēm, izprovocēja vienu pretinieku sodu, sakrāja +/- rādītāju -9 un noslēdza maču ar efektivitātes koeficientu astoņi.

"Real Betis" no zaudējuma neglāba arī Šenona Evansa 23 gūtie punkti, kamēr mājinieku panākumu kaldināja Korijs Higinss un Džeimss Naji, kuri izcēlās ar 16 punktiem.

Tikmēr citā spēlē Rodija Mačohas pārstāvētā "Fuenlabrada" savā laukumā ar rezultātu 75:83 (12:21, 23:19, 21:28, 19:15) atzina "Girona" pārākumu. Latvijas basketbolists laukumā bija nepilnas divas ar pusi minūtes, kuru laikā atzīmējās statistikā ar vienu piezīmi.

Abas latviešu pārstāvētās vienības ar trīs uzvarām 15 spēlēs ieņem pēdējās divas vietas 18 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par Spānijas čempionu kļuva Madrides "Real", kas sērijā ar 3-1 pieveica "Barcelona".