ULEB Eirolīgas apakšgrupu turnīra spēlē ceturtdien Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Serbijas komanda Belgradas "Partizan" ar rezultātu 75:74 pārspēja Jāņa Blūma pārstāvēto Lietuvas komandu Viļņas "Lietuvos Rytas".

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 26 minūtes, kuru laikā guva 14 punktus, realizējot četrus no pieciem tālmetieniem un divus no trim soda metieniem. Vēl viņš izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, pārtvēra divas bumbas un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Savukārt Blūms 15 nospēlētajās minūtēs guva 12 punktus, trāpot divus no četriem tālmetieniem, vienu no diviem divpunktu metieniem un četrus soda metienus. Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un izdarīja divas rezultatīvas piespēles.

Uzvarētājiem 13 punktus pievienoja Vladimirs Lučičs, bet "Lietuvos Rytas" rindās 16 punktus sameta Nemanja Nedovičs.

D grupas kopvērtējumā "Partizan" izcīnīja otro uzvaru astoņās spēlēs un pakāpās uz ceturto vietu, bet "Lietuvos Rytas" ar septiņiem zaudējumiem astoņos mačos grupā ieņem pēdējo, sesto vietu.