Latvijas basketbolists Jānis Bērziņš svētdien guva divus punktus Grieķijas čempionāta pusfinālsērijas ceturtajā spēlē, viņa pārstāvētajai "Larisa" komandai izcīnot uzvaru.

"Larisa" mājās ar rezultātu 74:62 (19:11, 10:19, 23:20, 22:12) uzveica ULEB Eirolīgas komandu Atēnu "Panathinaikos", sērijā līdz trīs uzvarām panākot neizšķirtu 2-2.

Sērijas piektā spēle paredzēta trešdien Atēnās.

Bērziņš svētdien spēlēja 15 minūtes un vienu sekundi, realizējot vienīgo divpunktu metienu un netrāpot grozā abus tālmetienus. Viņš arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, divreiz pārkāpa noteikumus un iekrāja negatīvu +/- rādītāju (-22).

"Larisa" komandā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Teodors Zars.

Regulāro sezonu Larisas klubs ar 12 uzvarām 24 mačos noslēdza sestajā vietā, bet ceturtdaļfinālā ar 2-0 uzvarēja Rodas "Kolossos", pirmo reizi vēsturē iekļūstot pusfinālā.

Pērn Grieķijas čempionātā 39.reizi kluba vēsturē triumfēja Atēnu "Panathinaikos".