Latvijas basketbolists Andris Biedriņš Goldensteitas "Warriors" Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē pret Denveras "Nuggets" guva sešus punktus, toties izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, palīdzot savai komandai uzvarēt ar 116:114 (34:35, 36:33, 30:24, 16:22).

Spēle ritēja punkts punktā, un mača iznākumu patiesībā noteica pirmā puslaika iznākums, kuru ar divu punktu pārsvaru pār pretiniekiem pabeidza Goldensteitas "Warriors", jo otrais puslaiks beidzās ar neizšķirtu rezultātu.

Atkal ar iespaidīgu punktu guvumu izcēlās "Warriors" uzbrucējs Monta Eliss, kurš guva 37 punktus, toties Andris Biedriņš ar Deividu Lī bija komandas līderi atlēkušo bumbu ziņā – pa 12.

"Nuggets" rindās rezultatīvākais bija Karmelo Entonijs ar 29 punktiem.

Rietumu konferences kopvērtējumā "Warriors" joprojām atrodas 12. Pozīcijā, bet "Nuggets" ir septītie.