Četrus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē pirmdien guva Latvijas centra spēlētājs Andris Biedriņš, tomēr viņa pārstāvētā Goldensteitas “Warriors” komanda izbraukumā ar rezultātu 91:101 (26:25, 21:26, 22:21, 22:30) piekāpās Fīniksas “Suns” vienībai.

Biedriņš šajā mačā nospēlēja 12 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā realizēja divus no četriem divpunktu metieniem, bet raidīja garām abus soda metienus. Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu pretinieku metienu, bet nopelnīja četras personīgās piezīmes un pieļāva divas kļūdas.

Visa mača garumā laukumā bija līdzīga cīņa, un rezultāta starpība nebija liela, taču “Suns” basketbolisti pārliecinošāk aizvadīja pēdējo ceturtdaļu un svinēja uzvaru šajā mačā.

“Warriors” komandā rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Monta Eliss, bet 14 punkti Deivida Lī kontā, kamēr uzvarētājiem ar 21 punkti un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Stīvs Nešs.

NBA Rietumu konferences kopvērtējumā “Warriors” ar divām uzvarām piecās spēlēs ir 12.vietā.