Pieticīgu sniegumu Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē pret Ņūorleānas "Hornets" parādīja Goldensteitas "Warriors" latviešu spēlētājs Andris Biedriņš, bet viņa pārstāvētā komanda izbraukumā zaudēja ar 103:112 (21:34, 28:27, 27:32, 27:19).

Goldensteitas "Warriors" šis bija trešais zaudējums pēc kārtas, kamēr Ņūorleānas komanda svinēja 10. uzvaru pēc kārtas.

Jau pēc pirmās ceturtdaļas Goldensteitas klubs nonāca zaudētājos ar 13 punktu deficītu, un atlikušajā spēles laikā tā arī neizdevās izrauties vadībā, neskatoties uz to, ka tika uzvarēts pēdējā ceturtdaļā.

Andris Biedriņš šai spēlē laukumā pavadīja 16 minūtes, kuru laikā guva divus punktus un izcīnīja divas atlēkušās bumbas. Rezultatīvākie Goldensteitas rindās bija Monta Eliss ar 26 punktiem un Dorels Raits, kurš guva par vienu punktu mazāk.

Uzvarētājiem 22 punktus guva Deivids Vests, 19 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Trevora Arizas kontā.

Rietumu konferences kopvērtējumā Goldensteitas "Warriors" tagad atrodas 12. vietā, "Hornets" – trešajā.