Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins nepiedalījās Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē, bet viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar rezultātu 1:2 pēcspēles metienos piekāpās Dalasas "Stars".

Šoreiz "Blue Jackets" vārtu drošība tika uzticēta somam Jonasam Korpisalo, kurš atvairīja 34 no 35 pretinieku metieniem, bet pēcspēles metienos tika galā ar vienu metienu. Merzļikins bija komandas rezervē.

Džo Pavelskis mača 15. minūtē izvirzīja "Stars" komandu vadībā, bet spēles 47. minūtē Zeks Verenskis rezultātu izlīdzināja. Nerezultatīvā spēle turpinājās pagarinājumā, bet uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami arī "bullīši", kuros vienīgo precīzo metienu izdarīja Aleksandrs Radulovs.

"Blue Jackets" NHL Austrumu divīzijas kopvērtējumā ar 29 punktiem 30 spēlēs ierindojas piektajā vietā.