Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā pirmdien Čikāgas "Bulls" komanda ar rezultātu 97:58 (26:15, 22:5, 23:17, 26:21) uzvarēja Atlantas "Hawks" vienību, sasniedzot jaunu kluba rekordu ielaisto punktu ziņā.

"Bulls" lieliskā aizsardzība "Hawks" basketbolistiem pirmajā puslaikā ļāva iemest tikai 20 punktus, bet visā mačā Atlantas komandas basketbolisti realizēja tikai 29,3 procentus metienu.

Ielaistie 58 punkti ir jauns "Bulls" aizsardzības rekords. Līdz šim mazākais ielaistais punktu skaits šai komandai bija 59 punkti. Tikmēr "Hawks" komandai otrajā ceturtdaļā gūtie pieci un puslaikā gūtie 20 punkti ir jauni kluba antirekordi.

Uzvarētājiem aizvadītajā mačā ar 20 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām izcēlās Karloss Būzers.