Diennakts basketbola turnīrā 'Krastu mačs' - 'VEF Rīga' pret 'Sapņu komandu 1935'
Foto: Zigismunds Zālmanis (NIKON)

Sestdien, 20.augustā laukumā pie Latvijas Nacionālās operas basketbola klubs "VEF Rīga" piedalīsies diennakts basketbola turnīrā "Krastu mačs" - vefiešiem pretī stāsies topošās filmas "Sapņu komanda 1935" aktieri, informē klubs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Basketbols ir sporta veids numur viens Latvijā, taču tas arvien ir jāpopularizē. Tāpēc arī mēs – "VEF Rīga" spēlētāji – piedalīsimies šajā diennakts basketbola turnīrā. Arī tas, ka tiek uzņemta filma par vēsturisko Latvijas valstsvienības panākumu 1935.gadā, ir ļoti nozīmīgs ieguldījums basketbola popularizēšanā," saka "VEF Rīga" spēlētājs Kristaps Janičenoks. "Domāju, ka mūsu spēle pret "Sapņu komandas" aktieriem būs skatītājiem interesanta un kopīgiem spēkiem mums gan sestdien, gan turpmāk izdosies pievērst basketbolam arvien vairāk līdzjutēju."

Sacensībās piedalīsies arī abas lielākās Latvijas augstskolas – Latvijas Universitāte un Rīgas Tehnisksā universitāte, komandu sastāvos iekļauti arī torektori. Tāpat komandas pietikusi Rīgas brīvostas pārvalde, ratiņbasketbolisti un žurnālisti.

Diennakts basketbola turnīrs "Krastu mačs", kurā par uzvaru sacentīsies Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji, notiks Rīgas brīvostas jubilejas un Rīgas 810.dzimšanas dienas ietvaros.

Basktebols tiks spēlēts 24 stundas, turnīrā piedalīsies 48 komandas un rezultāts no starta svilpes līdz finiša svilpei tiks skaitīts kopā, lai noskaidrotu sportiskāko krastu un ceļojošā brīvostas kausa ieguvēju.

Tags

Basketbols Sapņu komanda 1935 VEF Rīga
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form